Prémiová zóna magazínu Patálie – nenechajte si ujsť jej odmeny a výhody!

Príspevky
Staňte sa členmi prémiového „klubu“! Inde by ste za svoj účet najskôr platili, tak to ale u nás nefunguje. Stačí si iba vytvoriť účet, cez ktorý sa budete prihlasovať do Prémiovej zóny. Budete mať prístup k bonusovým článkom a ďalšiemu obsahu, ktorý bude pre ostatných užívateľov nedostupný.

Nájdete tu rôzne kvízy, testy, praktické e-booky, jedálničky, rozhovory so zaujímavými osobnosťami, a predovšetkým praktické rady od koučov, ako na psychickú pohodu. Navyše si môžete uložiť obsah, ktorý vás zaujal či bavil a mať ho neustále po ruke. 

Odmeny za nazbierané body? Máte sa na čo tešiť!

Máme pre vás nielen skvelý a unikátny obsah, ale aj motiváciu, prečo si ho nenechať ujsť. Za svoju aktivitu v Prémiovej zóne zbierate body, ktoré môžete premeniť na konkrétne odmeny. Počíta sa každé prečítanie článku, vyplnenie kvízu alebo zhliadnutie videa. To všetko bezplatne. Čo na to hovoríte, navnadili sme vás, prečo sa dozvedieť niečo nové? 

Pokiaľ vás zaujímajú konkrétne odmeny, ktoré môžete získať vďaka prémiovým bodom, mrknite tu. Môžete získať zľavy na najrôznejšie poistné produkty od UNIQA – napríklad až 30% na poistenie nehnuteľnosti a domácnosti alebo výhodnejšie povinné ručenie. Tým ale nekončíme, pretože máte k dispozícii aj zľavy od našich partnerov ako je MojaLekáreň.sk, Adventure Menu, 4camping alebo Sens Foods, alebo zdravé jedlo budúcnosti. 

V zhrnutí je Prémiová zóna výsledkom našej snahy web stále posúvať, zlepšovať a prispôsobovať tak, aby čo najviac vyhovoval vám, našim čitateľom. Nechceme žiadne platobné hrádze, ale virtuálne miesto, kde sa vám otvorí nový priestor, na to dozvedieť sa čo najviac a žiť vďaka tomu naplno… Navyše s možnosťou využiť perfektné zľavy a bonusy. 

Pridajte sa do Prémiovej zóny magazínu Patálie.