Ako škodiť v kancli. Diel 1. #jedlo

Život, Životný štýl
Nielen prácou je živý homo officus. Hry podporujú tvorivosť a dobrú náladu. Poďme teda zvýšiť výkonnosť na pracovisku! Vyskúšali sme zlomyseľnosti, ktoré potešia srdce každého kancelárskeho hajzla. MAJONÉZOVÁ ŠIŠKA Tak nejak sa motáte po kancli a zrazu zahliadnete na tanieriku lákavú pochúťku. Zjesť či nezjesť? Večná filozofická otázka.   Utuž pracovný kolektív a z niekoho […]

Nielen prácou je živý homo officus. Hry podporujú tvorivosť a dobrú náladu. Poďme teda zvýšiť výkonnosť na pracovisku! Vyskúšali sme zlomyseľnosti, ktoré potešia srdce každého kancelárskeho hajzla.

MAJONÉZOVÁ ŠIŠKA

Tak nejak sa motáte po kancli a zrazu zahliadnete na tanieriku lákavú pochúťku. Zjesť či nezjesť? Večná filozofická otázka.

 

V samoške nakúpite pár obyčajných šišiek a tým, čo máte po ruke, do nich urobíte diery. Zručnejší sa ich môžu pokúsiť ľahko vydlabať.
Naplníte podľa chuti. Kečup funguje skvelo ako hmota zastupujúca džem. Nám sa ešte viac osvedčila majonéza predstavujúca pudingový krém. Pre dobrú aplikáciu si určite kúpte balenie zakončené špičkou.

Utuž pracovný kolektív a z niekoho si vystreľ. Teambuilding na každý deň!

Práškový cukor síce nie je nutný, ale urobí veľkú časť dôveryhodného efektu.
prankRazitko2
Nastražíte niekde na vyvýšenom mieste a už len čakáte, kým priletí vtáčik. Hotovo!

DISKO ZUBNÁ PASTA

Ukázalo sa, že zohnať dnes sušienky Disco, ktoré majú bielu náplň, je celkom problém. Možno ich Opavia už nevyrába, mali ich len Vietnamci. Ale nezúfajte, rovnako dobre to funguje aj so sušienkami Oreo.

 
Stačia sušienky a čisto biela zubná pasta. Pokiaľ sa chcete hrať, zožeňte si pastu s výrazne hnusnou príchuťou..

 

discoX

Opatrne rozlepíte, zoškrabete pôvodnú náplň a vložíte pastu. Podľa našich skúseností to chce prekvapivo veľa pasty. Takže ak chcete vytunovať celé balenie, kúpte si veľkú pastu.

disco33XX
Vylepšené sušienky vráťte nazad do balenia a máte hotovo! Neponúkajte, nechajte ležať na stole. Obeť sa musí nachytať sama.
 

A BONUS NAVIAC

Vtipálkom, ktorým je málo, pridávame ešte niekoľko nápadov mimo našej dielne. Hneď to prvé určite nerobte, ak nechcete prísť o priateľov i zamestnanie. Ale je dobré to poznať…


mentoskycz

legoland

K jedlu neodmysliteľne patrí i záchod.

#Jan Strmiska

Nič z toho sme vám neradili. Na našom webe sa dočítate len samé pekné a pozitívne veci pre milých a pozorných ľudí. Rovnako, ako je nežný sám život. Pokiaľ by ale váš život prebiehal na nejakej škodoradostnej planéte, poistite sa. Alebo sa nechajte vystreliť nazad na Zem.