Futbalisti Dukly a Viktorky vyskúšali simulátor staroby. Neskutočná zábava, kedy tuhne úsmev v protézach.

Budúcnosť, Životný štýl
[vc_row][vc_column][vc_column_text] Narvete sa do zvláštneho japonského obleku a zrazu sa cítite ako starec. Trpieť ale môže byť aj zábava a futbalisti FK Dukla Praha a FK Viktoria Žižkov sa experimentov neboja! Život začína ako veľká sranda, s postupujúcimi rokmi ale mrzne úsmev. Naše telá sa opotrebovávajú a hrdzavejú. Aspoň taká je teória. Čo ale cítia […]

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Narvete sa do zvláštneho japonského obleku a zrazu sa cítite ako starec. Trpieť ale môže byť aj zábava a futbalisti FK Dukla Praha a FK Viktoria Žižkov sa experimentov neboja!
Život začína ako veľká sranda, s postupujúcimi rokmi ale mrzne úsmev. Naše telá sa opotrebovávajú a hrdzavejú. Aspoň taká je teória. Čo ale cítia starí ľudia v skutočnosti? Ako sa vžiť do tých osôb, čo nás zdržujú v električkách, prekážajú v Kauflande a všade sa nám vyhrážajú palicou? Problém vyriešený. Vyskúšali sme špeciálne japonské simulátori staroby, ktoré nám požičala firma Linet. Znehybní to kĺby, stuhnú svaly, oslepí oči, upchá uši a zaťaží celé telo. Linet je jednou z popredných svetových firiem na výrobu zdravotníckej techniky. Pomocou týchto simulátorov v Linete testujú svoje zdravotnícke lôžka pre najrôznejšie situácie.
Chceli sme vidieť, ako tento výstroj zafunguje na niekoho, kto je naozaj vo forme. Poprosili sme teda našich priateľov a špičkových futbalistov Pavla Haška z FK Viktoria Žižkov a Ondřeja Vrzala z FK Dukla Praha, aby si tú pokemónnu vec navliekli a vyskúšali, aký je to pocit byť uväznený v starom tele. Drsné vtipy a skvelý zmysel pre humor. Vydrží to chalanom naveky?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_media_grid element_width=”2″ item=”mediaGrid_SimpleOverlay” grid_id=”vc_gid:1472150057110-bd489e8a-70ce-8″ include=”5430,5416,5423,5428,5422,5437,5431,5426,5419,5417″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
#Jan Strmiska