AXA Patalie.sk Patalie.sk poistka proti nude
f

Odoberajte náš newsletter

Nič to nestojí a už vám nikdy neutečie žiadny prima článok.
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

hľadať

Naše domovy sú prešpikované internetom. A tak to má byť

Nie je to tak dávno, keď jedinou sieťou, s ktorou sme sa doma mohli stretnúť, bola pavučina. Dnes už sú v sieti celé naše domácnosti a určite preto nemusíme pobehovať so zmetákom. No, skôr naopak…

Nie je to tak dávno, keď jedinou sieťou, s ktorou sme sa doma mohli stretnúť, bola pavučina. Dnes už sú v sieti celé naše domácnosti a určite preto nemusíme pobehovať so zmetákom. No, skôr naopak…

Hoci sa naoko postupnej digitalizácii našich životov bránime, niekde v hĺbke duše musíme uznať, že nám internet a technológie jednoducho uľahčujú život. A to nielen v zamestnaní, ale aj doma. Samozrejme, samotná elektrifikácia už na našom pohodlí odviedla kus poctivej práce, teraz sme však svedkami ďalšej, nebojme sa povedať, REVOLÚCIE. Čím ďalej viac z domácich povinností už dnes dokážeme obhospodáriť práve po sieti.

Len sa nad tým zamyslime! Trebárs rad domácich spotrebičov už hravo zvládneme ovládať niekoľkými ťuknutiami v mobile. Večer príde návšteva a doma to vyzerá ako v chlieve? Pošlite z práce do boja svoj robotický vysávač. Vraciate sa z dovolenky a nechcete mať doma ako na severnom póle? Pohráte sa na diaľku s termostatom. Ste mierne paranoidní a nemôžete sa zbaviť pocitu, že doma nie je niečo v poriadku? Stačí skontrolovať kamery. Sledujete napínavý horor a v tom niekto nečakane zvoní pri dverách? Vyhnite sa infarktu vďaka pripojeniu k videotelefónu. Užívate si intímne chvíle, ktoré si vyžadujú správnu svetelnú kulisu? Nemusíte vstávať a šmátrať po vypínači!

A „internetizácia“ sa už podpísala aj na jednej z našich najobľúbenejších relaxačných aktivít: sledovaní telky. Dnes už našťastie nie sme limitovaní len tým, čo dávajú na jednotke, dvojke, Markíze či Jojke. A nemusíte prelaďovať ani na českú TV Barrandov. Dnes už totiž väčšina televízií má pripojenie k internetu, a to znamená oveľa viac možností zábavy, než sme si my, deti z deväťdesiatych rokov, vôbec dokázali predstaviť. A tak aj pravdepodobne oveľa viac času strávenej pri nej. Aj keď: je to vôbec pravda?

Podľa posledných prieskumov sleduje televíziu 92 % slovenskej internetovej populácie. Zároveň však samotnej televízii nevenujú plnú pozornosť, pretože pri nej zároveň surfujú po sieti na mobile alebo tablete. Prečo to robia? Možno, že práve objednávajú rodinný nákup, hľadajú inšpiráciu na prípravu večere, prezerajú si rodinné albumy, hľadajú niekoho, kto by sa im postaral o psa, zháňajú inštalatéra alebo si rovno z gauča v spoločnosti AXA uzatvárajú poistenie domácnosti. A možno stihnú všetko naraz. Nie je ten dnešný svet krásny?

Pozrite sa, koľko času vám môže internet ušetriť za jediný deň:

Buďte doma ako v bavlnke. Za každých okolností.

Zabezpečte si výhodné poistenie domova, aby ste sa mali o koho oprieť aj v prípade nečakanej udalosti. Nechajte nám svoje meno, telefón a profík z poisťovne AXA sa vám čoskoro ozve.

Udeľujem súhlas spoločnostiam finančnej skupiny AXA na Slovensku, tj.: AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu, AXA pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu, AXA investiční společnost a.s., organizačná zložka Slovensko, AXA d.d.s., a.s., AXA Management Services s.r.o., organizačná zložka Slovensko so spracúvaním osobných údajov v rozsahu: meno a priezvisko, telefónne číslo s cieľom:

- ponúkať produkty týchto spoločností,
- zasielať obchodné oznámenia (elektronickou formou ponuky produktov a služieb),
- automatizovaného spracúvania osobných údajov kvôli prispôsobeniu obchodnej ponuky mojim individuálnym potrebám,
- poskytnúť osobné údaje v rovnakom rozsahu obchodnému partnerovi AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.,
- prieskumu trhu a spokojnosti s využívanými produktmi a službami,
pričom takýto súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu s ktoroukoľvek z vymenovaných spoločností a následne aj na obdobie 5 rokov po skončení takéhoto zmluvného vzťahu. Ak sa nestanem klientom žiadnej zo spoločností AXA, udeľujem súhlas na obdobie 5 rokov od tohto udelenia.
Ďalej by sme Vás chceli informovať, že poskytnutý súhlas je dobrovoľný a môžete ho kedykoľvek odvolať, buď telefonicky na AXA linke +421 2 2929 2929, e-mailom na info@axa.sk, alebo písomne na adrese AXA, Kolárska 6, 811 06 Bratislava.
Zároveň potvrdzujete, že ste sa oboznámili s textom Informačného memoranda. Jeho znenie nájdete na webovej stránke AXA, na www.axa.sk/osobne-udaje/. (skrýt text)