AXA Patalie.sk Patalie.sk poistka proti nude
f

Odoberajte náš newsletter

Nič to nestojí a už vám nikdy neutečie žiadny prima článok.
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

hľadať

Nová výzva v aplikácii Health Keeper – „Každý krok je výhra“

Späť do kondície! Po týždňoch strávených doma sa rozhýbte s triatlonistom Patrikom Čurilom. Prejdite 100 000 krokov za 15 dní a vyhrajte športové hodinky alebo náramok Garmin.

Nie je to tak dávno, čo sa veľká časť z nás zavrela doma a pár týždňov až mesiacov takmer nevytiahla päty. Šport a fyzická aktivita museli ísť v týchto dňoch bokom. Čoskoro sme sa začali zadýchavať už aj na ceste z obchodu, svaly sa nám strácali pred očami. Veď priemerný denný počet krokov európskych používateľov aplikácie Health Keeper sa znížil dokonca o polovicu!

To už je teraz našťastie minulosťou. Vonku je krásne a nikto nás už nedrží doma. Preto je najlepší čas dohnať to, čo bolo v karanténe zanedbané. Spolu s triatlonistom Patrikom Čurilom preto prichádzame s novou výzvou „Každý krok je výhra“, ktorá nám po karanténe pomôže zase sa poriadne rozhýbať a dostať do formy.

  

O čo ide? 

Spolu s Patrikom skúsite prejsť alebo ubehnúť v priebehu 15 dní celkovo 100 000 krokov. Prečo? Tou najlepšou odmenou za športový výkon je samozrejme vždy dobrý pocit a podpora zdravia, rozhodli sme sa však pridať ešte jednu motiváciu. Každý, komu sa podarí výzvu splniť, získa šancu vyhrať inteligentné hodinky Garmin vívoactive 4S, Garmin vívoactive 3 alebo fitness náramok Garmin vívofit 4. A to už za rozhýbanie našich tiel rozhodne stojí, čo myslíte?  

Ako na to? 

Ak ešte nemáte vo svojom mobilnom telefóne stiahnutú aplikáciu Health Keeper, je na čase to urobiť. Stačí si ju zadarmo stiahnuť z príslušných obchodov s aplikáciami – k dispozícii je pre iPhony aj Android. Aby ste mohli využívať všetky možnosti aplikácie vrátane výziev a merania vašej aktivity, je ešte potrebné zaregistrovať sa v aplikácii a účet aktivovať cez e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii. 

Potom už k nej iba pripojte svoje inteligentné zariadenie (hodinky alebo náramok) alebo niektorú z mnohých podporovaných fitness aplikácií.

Každý krok sa počíta  

Po technickej stránke ste už pripravení a je na čase preveriť tú fyzickú. Kliknite na domovskej stránke aplikácie na záložku „Výzvy“ v pravom dolnom rohu. Na pridanie novej výzvy kliknite na zelené tlačidlo „Pridajte výzvu“ vpravo hore. V ponuke aktuálnych výziev nájdite „Každý krok je výzva“ a pridajte ju medzi svoje výzvy. Od 18. júna, keď sa výzva aktivuje, máte 15 dní (do 2. júla) na to, aby ste prešli 100 000 krokov. Ak výzvu prijmete o pár dní neskôr, nič sa nedeje, budete však musieť zvýšiť priemernú dennú dávku a táto stredne náročná výzva sa pre vás stane o niečo ťažšou.

Teraz už zostáva len dostatočne často chodiť alebo behať. Len čo vám aplikácia potvrdí, že ste výzvu splnili, máte šancu vyhrať.  

S produkty Garmin za lepšími výkonmi  

Traja výhercovia, ktorí výzvu splnili a vyžrebujeme ich spomedzi používateľov, získajú okrem Fitbodov v aplikácii aj zariadenie na lepšie meranie svojej aktivity. V spolupráci so spoločnosťou Garmin sme pre vás pripravili inteligentné hodinky Garminvívoactive 4S a Garminvívoactive 3, ktoré vedia merať tep zo zápästia, počítať vybehnuté poschodia, monitorovať spánok a  ešte  všeličo iné. Využiť ich môžete aj pre mobilné platby GarminPay. Tretí výherca potom môže získať fitnes náramok Garminvívofit 4 s krokomerom, výpočtom spálených kalórií a monitorom spánku. Všetky výhry sú kompatibilné s operačným systémom iOS aj Android, takže nezáleží na tom, na akom telefóne budú chcieť výhercovia svoju aktivitu sledovať.  

Podrobné pravidlá súťaže Každý krok je výhra si môžete prečítať a stiahnuť tu.