AXA Patalie.sk Patalie.sk poistka proti nude
f

Odoberajte náš newsletter

Nič to nestojí a už vám nikdy neutečie žiadny prima článok.
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

hľadať

Ako škodiť v kancli. Diel II. #hacknutý mobil a Facebook fóriky.

[vc_row][vc_column][vc_column_text] Nielen prácou je živý homo officus. Hry podporujú tvorivosť a dobrú náladu. Preto pre vás máme ďalší diel, ktorý zvýši vašu výkonnosť na pracovisku. Tentokrát elektronickými škodoradosťami alebo srandičkami. AUTOMATICKÉ OPRAVY Telefóny majú veľa skvelých funkcií. Napríklad za vás opravia nezmysly, ktoré by ste snáď chceli niekomu napísať. Tvrdé a mäkké y/i, veľké písmená…Ale stačí […]

[vc_row][vc_column][vc_column_text] Nielen prácou je živý homo officus. Hry podporujú tvorivosť a dobrú náladu. Preto pre vás máme ďalší diel, ktorý zvýši vašu výkonnosť na pracovisku. Tentokrát elektronickými škodoradosťami alebo srandičkami.

AUTOMATICKÉ OPRAVY

Telefóny majú veľa skvelých funkcií. Napríklad za vás opravia nezmysly, ktoré by ste snáď chceli niekomu napísať. Tvrdé a mäkké y/i, veľké písmená…Ale stačí chvíľka neopatrnosti, nechať nezamknutý telefón na stole a vy si užijete kopec srandy. Vstúpte do nastavenia a zmeňte automatické opravy. Obeť si určite nejakú dobu ani nevšimne, že miesto áno odpovedá nie alebo že trebárs nevedomky vkladá zamilované pasáže do obchodných správ. Fantázii sa medze nekladú.

iPhone hackStamp

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][thb_border][vc_column_text] Napríklad v iPhone idete do:
Nastavenia / Všeobecné / Klávesnica / Nahradenie textu
Pokiaľ to máte anglicky, tak:
Settings / General / Keyboard / Text Replacement
To potom rozkliknete a ako FRÁZU dáte napr. venerologické vyšetrenie, ku ktorému ako SKRATKU priradíte napríklad obed[/vc_column_text][/thb_border][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 

Sám som sa hneď nachytal:

iphone ppfStamp

Záleži samozrejme na tom, koľko máte času, než sa obeť vráti. Možno stihnete len vymeniť áno/nie a naopak. Alebo toho dokážete viac. Určite na zámenu vyberajte viac používané slová, spojky a podobne. Pokiaľ kolega nepoužíva diakritiku, samozrejme ju tiež vynechajte. Telefón nahradí len presne rovnaký reťazec.

Naše ďalšie nápady, vrátane niekoľkých tipov od Jolandy:

teba/ tvoju sestru viac než teba
autobusom / vlakom
doma / pod mostom
sedem / sedemdesiat
dnes / dnes je mi na umretie
už / už dlho ťa tajne milujem
to / to nie je normálne
zelený / krvavý
to / To je zlá choroba toto
Váš Váš manžel hrá automaty?
nevieš / nevieš, ktorá bije!
dosť /dosť vysoko mieriš!

AKO HACKNOUT FACEBOOK
Nasledujúcu srandičku si užijete vďaka zabudnutému mobilu alebo ešte lepšie na nezamknutom počítači. Mimochodom viete, že i keď zavriete apple notebook, zostane ešte chvíľku nezamknutý? Ideme na to!

Choďte na FB a rýchlo postnite niečo za svojho obľúbenca. Fantázii sa medze nekladú. Gayovi, že to práve prvýkrát skúsil s babou. Známemu lámačovi dievčenských sŕdc, že končí s promiskuitou a bude sa ženiť. A tak ďalej. Stačí zverejniť a hneď za vlastný profil olajkovať, aby sa FB príspevok lepšie zviditeľnil. Ak máte čas, môžete chvíľku počkať na reakcie jeho kamošov. Keď na to niekto z jeho kamarátov zareaguje, ešte môžete niečo trapné napísať do diskusie menom majiteľa účtu.

Najlepšie ( a súčasne najdesivejšie ) je, že ľudia čítajú príspevky, ale diskusiu až tak veľmi nie. Takže i keď bude nebohá obeť vec v diskusii pod postom dementovať, u väčšiny kamarátov už jej aj tak toto nik neodpáre.

A tip pre obeti: Je trapné tieto príspevky mazať. Postavte sa k tomu čelom, nebuďte srab a zasmejte sa radšej tiež!

Toto sa nám podarilo v redakcii:

 

 

fbstatus4X

dite

ZMEŇTE MENÁ V KONTAKTOCH Pár osvedčených kúskov na záver. Zmeníte mená kontaktov v mobile obeti na niečo úplne iné. A pokiaľ chcete byť fakt drsní, zmeňte meno svojho vlastného kontaktu v telefóne obeti a vymažte históriu správ.

Keď potom sami seba premenujete rovnako, ako má pomenovanú svoju lásku / mamu / šéfa, môžete neskôr začať v tejto zástupnej úlohe trebárs chatovať. Ale to už je vážne vyššia liga.

Ako priateľka : Asi budeme mať bábätko. Som šťastná. Teraz mi ale nevolaj, budem celý deň na vyšetreniach.

Ako priateľ : Láska, rozhodol som sa ťa konečne požiadať o ruku. Zvolil som túto netradičnú formu, aby som ťa prekvapil. Nepíš, nevolaj. Uvidíme sa zajtra na radnici.

Ako šéf : To čo si dnes urobil kolegom v práci, nebolo od teba pekné. Nebudeme sa o tom už baviť. Zajtra im aspoň všetkým kúp zákusky, nech to skúsiš odčiniť.

Alebo použite klasické univerzálne výstrely naslepo. Ako si mi to mohla urobiť?” „Prečo si ma už  nevšímaš?” „Čo s tým urobíme? Dobre vieš o čom hovorím.” „Dnes na mňa v počítači vybehli tie tvoje hrozné veci!

ZMEŇTE ČÍSLA V KONTAKTOCH Fórik, pri ktorom miesto mena zmeníte telefónne číslo. Ako sa asi bude tváriť, keď sa miesto maminky dovolá na erotickú linku?

ZMEŇTE JAZYK V NASTAVENÍ Jednoduché ako facka. V nastaveniach telefónu alebo Facebooku na počítači zmeňte jazyk. Najlepšie na niečo, čo nie je v latinke. Napríklad hebrejčina, arabčina alebo čínština.

VIAC KAMARÁTOV Na Facebooku odklikajte v sekcii „ ľudia, ktorých možno poznátevšetkých, čo stihnete. Obeť srandičky potom bude veľa dní dostávať potvrdenia o prijatí do priateľskeho zväzku.

DNES MÁM NARODKY Zmeňte v nastavení FB dátum narodenín ideálne na zajtrajšok (a najlepšie na guľatiny). Zmätená obeť bude potom zavalená množstvom prianí kamarátov k veľkému dňu…ničoho. Hepy brzdej!

#Jan Strmiska

Nič z toho sme vám nikdy neradili. Na našom webe sa dočítate len samé pekné a pozitívne veci pre milých a pozorných ľudí. Rovnako ako je nežný sám život. Pokiaľ by ale váš život prebiehal na nejakej škodoradostnej planéte, poistite sa. Alebo sa nechajte vystreliť nazad na Zem.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]